אודות חלבית

מסורת של חדשנות

חלבית היא החברה הוותיקה והמובילה בישראל בייצור ושיווק תחליפי חלב לעגלים, טלאים וגדיים, גורי חזירים וסייחים.
החברה, אשר הוקמה בשנת 1963, משלבת ידע, ניסיון וחדשנות ליצירת מגוון גדול של תחליפי חלב איכותיים לצרכים ומטרות שונים; תחליפי החלב של חלבית עשירים בחלבוני חלב ואנרגיה ובעלי ערכים תזונתיים גבוהים התורמים לחיזוק המערכת החיסונית, ההתפתחות ותהליכי הגדילה של בעלי החיים הצעירים. זאת, תוך חיסכון ניכר בהוצאות על האכלתם: ק”ג אחד של תחליף חלב שקול לשמונה ליטרים של חלב מקורי.

חלבית היא חברת בת של “מוצרי מעברות”, הקבוצה המובילה בישראל בפיתוח, ייצור ושיווק מזון ותוספי תזונה לבני אדם ולבעלי חיים, שבבעלותה נמצאות גם החברות טעם טבע אלטמן, ביופט, מטרנה, לבורטוריה נטורי בפולין (Laboratoria Natury) ואנליט.

כחלק מקבוצה עתירת ידע וניסיון זו, חלבית עושה שימוש באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר; כל חומרי הגלם ותחליפי החלב המוגמרים נבדקים במעבדה המוסמכת והמתקדמת של מוצרי מעברות.
מחלקת המחקר והפיתוח של חלבית משתפת פעולה עם גורמי מחקר ממשלתיים, וטרינריים ומגדלים פרטיים. המחלקה מפתחת תחליפי חלב עם פורמולות חכמות העונות לצרכי הלקוחות המגוונים והמשתנים. בין היתר, פיתחה החברה בשנת 2012 תערובת ייחודית להזנת עגלים, טלאים וגדיים בתקופה הסמוכה לגמילה, בצורה של כופתיות המתעכלות בקלות.

כל מוצרי חלבית מיוצרים ונארזים תוך בקרת איכות צמודה ובהתאם לתקנים הקפדניים ביותר המקובלים בעולם, ובהם תקן איכות 9001/2008 ISO ותקן בטיחות מזון HACCP.
המוצרים משווקים בישראל באמצעות חברת פיברו ישראל – למושבים, לקיבוצים ולמגדלים מכל הסוגים. זאת, תוך שמירה על קשר ישיר, אישי ומתמשך עם הלקוחות והקפדה על שירות קשוב ומהיר.

הידע והניסיון המצטברים, הפיתוח המתמיד של מוצרים חדשים באיכות הגבוהה ביותר, המענה המקיף למגוון צרכים והשירות המהיר והמסור – כל אלה הם היסודות שעליהם מושתתת חלבית; באמצעותם היא מובילה בישראל את שוק תחליפי החלב לבעלי חיים במשך שנים רבות, תמיד עם הפנים קדימה – לאתגרים חדשים.

לחצו לצפייה במדיניות האיכות של חלבית

Slidetop

תפריט נגישות